Çünkü O “tek kişilik renkli bir kabare”!

14 Mar

Can Bonomo’nun sabırsızlıkla beklenen canlı performansı 18 Mart Cuma gecesi Roxy’de!

Can Bonomo, “tek kişilik renkli bir kabare”ye benzetilen albümü “Meczup” un  sabırsızlıkla beklenen performansıyla,  18 Mart 2011 Cuma akşamı dinleyicileri ile Roxy’de buluşuyor! Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra 22 Ocak 2011’de ilk albümü “Meczup”u yayınlayan Can Bonomo, 18 Mart 2011 Cuma akşamı Roxy’de sahne alıyor! Can Bonomo’nun müzik macerası 8 yaşında komşuya özenip gitar çalmasıyla başladı. Lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul’da birçok konser veren Bonomo, sonunda “Hazırım” diyerek ilk albümü için kolları sıvadı. Yoğun bir hazırlık sonrasında ise Ocak 2011’de ilk albümü “Meczup”u yayınladı.

Müzikal yolculuğu boyunca The Shins, Wax Poetic, The Kinks, The Libertines ve The Beatles’dan etkilenen ve esinlenen Bonomo, deneysel rock ile pop-rock arasında kurduğu dengeyle dinleyicilere yeni bir müzik deneyimi sunuyor. Bir yandan müzik çalışmaları diğer yandan televizyon dizi oyunculuğuyla son günlerde dikkatleri çeken Can Bonomo, Alaturka nağmelerden indie melodilere gezinen, zengin ve müzikal olarak çok renkli sahnesi ve10 kişilik orkestrası ile dinleyicilerinin kulakları için bir ziyafet sunmaya hazırlanıyor!

http://www.myspace.com/canbonomo

Tarih: 18 Mart 2011 Cuma

Mekan : Roxy

Kapı açılış: 22:00

Konser/Performans:23:00

Bilet: 20 TL

Öğrenci bileti: 15 TL

Biletler Biletix’te!

Meczup Hakkında:

Meczup”un biri hariç tüm parçaları Can Bonomo imzasını taşıyor. Düzenlemeler ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü üstlenen Can Saban’a ait. Parçaların miksing ve mastering’i Ali Rıza Şahenk tarafından yapıldı. FatLab’de kaydedilen “Meczup“, We Play-Odeon tarafından yayınlandı. Albüm kapağındaki albümün art work’leri bizzat Can Bonomo’ya ait, kapak fotoğrafını ise Dilan Bozyel çekti. Albümün çıkış parçası “Şaşkın”ın klibinin yönetmeni ise Can Eskinazi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: