Mmm Fransız erkekleri… Yummy!

21 Nov

Bol dans, tech-house ve Fransız erkekleri…

Nôze 3 Aralık gecesi ROXY sahnesinde!

Şimdiye kadar görebileceğimiz en eğlenceli sahne performansının tarihi 3 Aralık olarak ROXY’ye kaydedildi. Fransa’daki ünlerinin ardından tüm Avrupa’yı da hayran kitlesine katan Nôze, caz, rock ve hip hop melodilerinin kendilerine özgü elektronik karmasıyla

3 Aralık gecesi ROXY’de!

Circus Company plak şirketinin kurucu üyesi Nicolas Sfintescu aka DJ Freak ve keskin zekalı sahne arkadaşı piyanist Ezechiel Pailhes ikilisinin çılgın birlikteliğinden oluşan, Parisli maceraperest elektro grubu Nôze, 2005 yılında Barselona’nın ünlü Sonar Festivali’ndeki başarılı canlı sahnelerinden bu yana medyanın bitmeyen övgülerine maruz kalıyor. Almanya’nın en ünlü elektronik dergisi De-Bug okuyucuları tarafından 2006 yılında en ateşli üçüncü canlı performans ödülünün de sahibi olan grup, bu geleneği devam ettirerek 3 Aralık gecesi ROXY’yi yerinden oynatacak.

Aralarında Hot Chip, Herbert, Thomas Brinkmann, Cosmo Vitelli gibi grupların da bulunduğu geniş bir takipçi listesine sahip Nôze, caz ve hip hop kökenlerini birleştirerek, bunu eş zamanlı ve mükemmel bir uyumla techno tınılarının içerisine akıtıyor. Korg MS20 ve Korg M1 gibi dijital efsane sayılabilecek gerçek enstrümanları, müzik bilgisayarları, kendi seslerinin kabloları olarak kullandıkları dev mix masaları olmaksızın sahneye çıkmayan grup, çaldıkları her yerin heyecanını doruk noktalara çıkarabiliyor.

Kendilerini basitçe “Müzik yapan Fransız bir grup” olarak tanımlayan Nôze’un, iç içe geçirdiği caz ve rock ritimlerine kapılıp gidecek ve hareketlerinizi kontrol etmekte zorlanacağınız bir gece yaşayacaksınız.

Nôze’un bir de özel sürprizi var! Ancak konser sonrası “Strip off” gösterisi dersek, onların sahnedeki çılgın sürprizlerine dair bir ipucu vermiş oluruz. 3 Aralık’ta ROXY’de, güzel müzik, bol dans, Fransız erkekleri ve akıllara kazınacak bir sahne performansına hazır olun!

www.myspace.com/nozecircus

http://www.circusprod.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: